Informácie o zariadení
nahlad
Share/Bookmark
Na mape:objekt na mape

Chata Diana - Patince


Chata
Iža
611 osôb
celý rok

Základné informácie


Chata Diana sa nachádza v rekreačnom stredisku pri vstupe do areálu. Možnosť parkovania priamo v areáli pri chate. K chate patrí priestranstvo s ohniskom, detskou hojdačkou, pieskoviskom s hračkami a vonkajšie posedenie. Chata je poschodová - na prvom poschodí sú dve spálne s rozťahovacími válendami, skriňou, televízorom, rádio-budíkom a ventilátorom. Dve detské izby s poschodovými posteľami a terasa. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s kuchyňou, sprchovým kútom a toaletou. Spoločenská miestnosť je vybavená televízorom, rádiom, CD prehrávačom, magnetofónom, jednou rozťahovacou válendou, jedným rozťahovacím kreslom (3 prístelky), dlhým stolom, lavicami a stoličkami. Základné vybavenie kuchyne: 2x chladnička s mraziakom, el. sporák,mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, sendvičovač, ventilátor, taniere, hrnčeky, poháre, hrnce, varešky... všetko k dispozícii. V blízkosti chaty DIANY sa nachádza Country club, reštaurácia, pizzeria, hotely, herňa, stánky, minigolf, volejbalové ihrisko, bazény, tobogan. Je tu možnosť vypožičať si loďky, vodné bicykle, motocykle a mnoho ďalších aktivít a kultúrnych atrakcií. (TENIS, RYBOLOV, VYHLIADKOVÉ PLAVBY PO DUNAJI ) V areály sa taktiež nachádza WELLNESS centrum s celoročnou prevádzkou.


nie je prítomný
zakázané
zakázané

Podrobnosti

Elektrické
kúpeľňa so sprch. kútom, WC v kúpeľni
studená, teplá

áno
čiastočne uzatvorený
bude poskytnuté
vnútorný krb, bazén, TV, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kávovar, vysávač, sedacia súprava, CD/DVD prehrávač, Rádio, Internet
pred objektom

Kuchyňa
Obývačka (3 lôžka)
Izba 1 (2 lôžka)
Izba 2 (2 lôžka)
Izba 3 (2 lôžka)
Izba 4 (2 lôžka)


Rekreačný areál sa nachádza 17 km od Komárna smerom na Štúrovo v blízkosti tečie rieka Dunaj. Patince sú najjužnejšie položenou obcou na Slovensku. Po odbočení z hlavnej cesty uvidíte vchod do areálu, kde sa na 27 hektároch zastavanej plochy nachádzajú kúpele Patince. Areál sa nachádza v oblasti najdlhšieho slnečného svitu a najvyšších teplôt nameraných na území slovenskej republiky. Rekreačný areál bol vybudovaný v okolí termálneho prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 180-200 m a má teplotu 27 °C. Okrem bohatej a rôznorodej vegetácie má areál veľké plážové priestory, Wellness, vodné plochy na kúpanie a k dispozícii sú tu vodné bicykle a lodičky. V blízkosti areálu kúpeľov sa nachádza prístav na rieke Dunaj - možnosť vyhliadkových plavieb.

FotografieCenník

10 € / osoba   
(od 01.01. do 31.12.)

Kontakt

Pavol Bóna
Prírodná 183
96801 Nová Baňa

Živnosť
42005884
/0

[zobraziť telefónne číslo]
[userda úvoliam-e ťizarboz]

Kontaktný formulár