O nás
 
Vážení prevádzkovatelia zariadení v cestovnom ruchu a klienti, vítame Vás na našich webových stránkach www.cabonatour.sk.


Naša internetová reklamná a propagačná agentúra sa špecializuje na reklamnú a propagačnú činnosť rekreačných, ubytovacích ale aj všetkých ostatných zariadení pôsobiacich v cestovnom ruchu na Slovensku. Ponúkame Vám rýchly a pohodlný spôsob nájsť si ideálnu dovolenku priamo z Vášho domova.

V našej ponuke nájdete rekreačné objekty od lacných chát až po luxusné objekty. V ponuke ďalej nájdete objekty v najrôznejších rekreačných aj iných lokalitách Slovenska. Môžete si vybrať dovolenkový alebo poznávací pobyt so zameraním na oddych na horách, pobyt pri vode, termálnych kúpaliskách, pešej turistiky, cykloturistiky, rybárčenie, hubárčenie, športové využitie, lyžovanie, vodné športy, kultúrne aktivity, návšteva pamätihodností - hrady zámky, múzeá a pod. Dovolenkový pobyt si môžete vybrať počas celého roka a môžete si ho veľmi jednoducho a rýchlo rezervovať on-line cez rezervačný formulár alebo priamo u  prevádzkovateľa zariadenia. Okrem spomínanej reklamy a propagácie na dovolenkové pobyty pre klientov ponúkame spoluprácu aj pre prevádzkovateľov zariadení vhodných na rekreačné využitie a objektov pôsobiacich v cestovnom ruchu. Ak máte záujem o spoluprácu ohľadne reklamy a propagácie našou reklamnou a propagačnou agentúrou tak môžete svoj objekt zaregistrovať na našich webových stránkach.

Ďakujeme Vám za návštevu na našich stránkach, klientom prajeme príjemnú dovolenku, prevádzkovateľom veľa spokojných klientov a tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami.